LOTOSAN KÚPEĽNE

EXKLUZÍVNA SLOVENSKÁ ZNAČKA

NOVINKY 2020

Objavte nový dizajnový a kvalitný kúpeľňový nábytok, umývadlá, zrkadlá, batérie, radiátory, obklady a dlažby...

Kúpeľnový nábytok

Mavis

Kúpeľnový nábytok

Rocco

Kúpeľnový nábytok

Scarlet

OBKLADY A DLAŽBY

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

KÚPEĽŇOVÉ ZRKADLÁ

LED ZRKADLÁ

Zrkadlá LOTOSAN s LED osvetlením bez viditeľných LED bodiek sú praktickým a štýlovým doplnkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni.

Rôznorodosť tvarov a dizajnov zaručí, že si vždy vyberiete správne.

Viac o LED Zrkadlách

KÚPEĽŇOVÉ LED

LED SVIETIDLÁ

Rozžiarte Vašu kúpeľnu elegantnými LED svietidlami LOTOSAN.

Vďaka svojmu zaujímavému dizajnu sa perfektne hodia do každej modernej kúpeľne.

Viac o LED Svietidlách

KÚPEĽNOVÝ

NÁBYTOK

Ak nábytok do kúpeľne, tak nech je štýlový, funkčný a hlavne kvalitný. Presne také sú všetky série kúpeľňového nábytku LOTOSAN.

Systém Soft close, kvalitný materiál či eko moderné riešenia vás určite očaria....

Viac o kúpeľnovom nábytku

KÚPEĽNOVÉ

DOPLNKY

Kúpeľnové doplnky LOTOSAN sú veľmi elegantným doplnkom každej modernej kúpeľne.

Obohatite svoj nábytok praktickým organizérom alebo skrášlite svoju kúpeľnu praktickými doplnkami, ktoré sú pre každú kúpeľňu praktickou bodkou v zariadení.

Viac o kúpeľnových doplnkoch

LOTOSTONE

Obrovská novinka roku 2020 - nádherné dosky pod umývadlo s dizajnom mramoru, bieleho alebo čierneho z inovatívneho materiálu LOTOSTONE! Spojenie prírodného kameňa s modernými technológiami a materiálmi má za výsledok dizajnové, odolné a dlho krásne dosky pod umývadlo v klasickom variante a vo variante s konzolou na uterák.

UMÝVADLÁ

Jedným z najdôležitejších prvkov v kúpeľni je umývadlo.

Záleži len od vás, aké si vyberiete, ponuka umývadiel LOTOSAN je naozaj široká

...nábytkové, na dosku, rôzne veľkosti, farby aj tvary.

Nahliadnite....

Umývadlá

NA DOSKU

Keramické moderné umývadlá na dosku LOTOSAN sú priestranným a dizajnovým riešením, ktoré spĺňaja všetky najvyššie nároky na exkluzívny dizajn aj vysokú kvalitu prevedenia.

Očarí Vás aj bohatý výber rôznych tvarov a prevedení ktoré sa hodia do každej kúpeľne.

Viac o umývadlách na dosku

Umývadlá

NÁBYTKOVÉ

Nábytkové umývadlá LOTOSAN Vás očaria už na prvý pohľad. Zamilujte sa do moderného dizajnu, funkčnosti a komfortu pri umývaní.

Skombinovaním s kúpeľnovým nábytkom vytvoríte dokonalý pár.  

Viac o nábytkových umývadlách

umývadlá

V PIATICH FAREBNÝCH PREVEDENIACH

Nechate sa inšpirovať širokou ponukou kremických umývadiel na dosku, tentokrát v piatich farebných odtieňoch, ktoré dodajú vašej kúpeľni jedinečný a moderný vzhľad.  

Spolu s doskami pod umývadlo LOTOSTONE dotvoríte nádherný kontrast.

Viac o farebných umývadlách

ZÁVESNÉ WC SETY

 

NOVINKA

MUSA

WC set MUSA je novinkou roka 2020! Elegantné, závesné WC PureRim bez splachovacieho okruhu má Slim WC sedadlo s pozvoľným sklápaním, ktoré je zároveň odnímateľné, vďaka čomu je manipulácia a čistenie oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

CLASSIC

CLOVER

Moderné, závesné WC CLOVER s hranatým dizajnom a technológiou PureRim bez splachovacieho okruhu má Slim WC sedadlo s pozvoľným sklápaním, ktoré je zároveň odnímateľné, vďaka čomu je manipulácia a čistenie oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

CLASSIC

LUNA

Závesný WC set LUNA ponúka krásny a čistý dizajn v okrúhlom prevedení. Technológia PureRim bpre dokonalé umytie misy a vyššiu hygienu. Kombináciu dotvára pohodlné odnímateľné Slim WC sedadlo s pozvoľným sklápaním.

BATÉRIE

Batérie

UMÝVADLOVÉ

Batérie

KUCHYNSKÉ

Batérie

SPRCHOVÉ

Batérie

V TROCH FAREBNÝCH PREVEDENIACH

SPRCHOVÉ SETY

 

NOVINKA

ARLEN

Sprchový set ARLEN prináša jednoduchý oblý dizajn vhodný do prerábaných a bytvých kúpeľní bez možnosti inštalácie podomietkového modulu. V spojení s technologickým výhodami z neho robia obľúbenú voľbu. 5-ročná záruka na batériu, 3-polohová ručná sprcha, anti twist...

NOVINKA

SHOWER SKY BLACK

Sprchové sety Shower Sky Black sú deálnou voľbou dokonalej sprchy pre bytové a prerábané kúpeľne, kde sa nedá nainštalovať podomietkový modul. Dizajnová hlavová sprcha, termostatická batéria s 25-ročnou zárukou, 3-polohová ručná sprcha...

NOVINKA

VICTORIA

Moderný hranatý dizajn sprchového setu VICTORIA zaujme už na prvý pohľad. Dobre sa hodí do bytvých a prerábaných kúpeľní kde inštalácia podomietkového modulu nieje možná. Výhodou je tiež 5-ročná záruka na batériu, 3-polohová ručná sprcha a technológia anti twist...

PODOMIETKOVÉ SPRCHOVÉ SETY

 

CLASSIC

CATRINA

Podomietková sprchová zostava Catrina vnesie do kúpeľne modernú dizajnovú symetriu. Pravouhlý dizajn v sebe skrýva systém proti usádzaniu vodného kameňa, anti twist, garanciu 25 rokov na sprchovú batériu...

CLASSIC

KIRK

Jemné oblé tvary podomietkového sprchového setu KIRK v spojení s technologickým výhodami z neho robia obľúbenú voľbu. 25-ročná záruka na batériu, systém proti usádzaniu vodného kameňa, anti twist...

LOTOSTONE VANIČKY

VANE

 

CLASSIC

RINA

Pravouhlá vaňa RINA je výbornou voľbou do každej kúpeľne. Vychutnajte si relax osamote v pohodlnej priestrannej vani, ktorá vám jednoducho “sadne”.

Keďže je vyrobená z akrylátu LUCITE®, je odolnejšia, farebne stála, neporézna a povrch má vysokú pevnosť. Odtok je umiestnený na boku. Vysokú kvalitu materiálov aj výroby dokladuje aj záručná doba až 10 rokov.

CLASSIC

DEBBY

Pravouhlá vaňa DEBBY je výbornou voľbou do každej kúpeľne. Keďže je vyrobená z akrylátu LUCITE®, je odolnejšia, farebne stála, neporézna a povrch má vysokú pevnosť.

Odtok v strede umožňuje kúpanie súčasne aj dvoch osôb, preto si v nej môžte vychutnať nielen relax osamote, ale aj romantické chvíle v dvojici. Vysokú kvalitu materiálov aj výroby dokladuje aj záručná doba až 10 rokov.

CLASSIC

OLIVE

Asymetrická vaňa OLIVE je výbornou voľbou do kúpeľne, kde nie je dostatočný priestor na vaňu a sprchovací kút zároveň. Dodávaná je v pravom/ľavom prevedení a v dvoch veľkostiach.

Keďže je vyrobená z akrylátu LUCITE®, je odolnejšia, farebne stála, neporézna a povrch má vysokú pevnosť. Odtok v strede umožňuje kúpanie súčasne aj dvoch osôb, preto si v nej môžte vychutnať nielen relax osamote, ale aj romantické chvíle v dvojici. Vysokú kvalitu materiálov aj výroby dokladuje aj záručná doba až 10 rokov.

VANIČKY

 

NOVINKA

ELLY

LOTOSTONE sprchové vaničky Elly sú vyrobené z patentovaného materiálu Silexpol. Je to živicový materiál s vysokou hustotou (1 900 kg / m3) a nízkym absorpčným koeficientom (0,01 %).

Špeciálna kombinácia kremeňa, siliky a polymérov prechádza tiež dvoma úpravami. Tou prvou je Nanobath technológia, ktorá prináša úžasné antibakteriálne a antimykotické účinky. Druhou technológiou je Metalface, ktorá sa stará o skutočne pokročilé tvrdenie materiálu za účelom odolnosti voči deformáciám, mechanickému poškodeniu a zmenám v teplote.

CLASSIC

DROP

Sprchovacie vaničky DROP z liateho mramoru dotvárajú moderný dizajn kúpelní.

Prednosťou je variabilita rozmerov vaničky a tiež viac možností osadenia – sa dá inštalovať na nožičkách, s panelom, obstavať alebo usadiť na podlahu. Vysokú kvalitu materiálov aj výroby dokladuje aj záručná doba až 10 rokov.

CLASSIC

GATE

Sprchovacie vaničky GATE sú svojimi úžitkovými vlastnosťami veľmi dobrou voľbou pre každú kúpeľňu. Sú vyrobené z vysoko kvalitného akrylátu  LUCITE®, vďaka čomu sú odolnejšie, stálofarebné, neporézne a s vysokou povrchovou pevnosťou. Zároveň si zachovávajú žiarivo bielu farbu.

Výška sprchovacej vaničky je 4 cm. V balení nájdete aj nožičky, ktoré je možné použiť na vyvýšenie kvôli odpadu. Vysokú kvalitu materiálov aj výroby dokladuje aj záručná doba až 10 rokov.

RADIÁTORY

RADIÁTORY

COLIMA

RADIÁTORY

MAYA

KVALITA - DIZAJN - PRECÍZNOSŤ

Špičkové vyhotovenie dizajnových kúpeľňových produktov pre vašu dokonalú kúpeľňu, v ktorej budete dlhé roky spokojní.

SLOVENSKÁ ZNAČKA

Sme slovenská značka s 30-ročnými skúsenosťami. Produkciu našich výrobkov zabezpečujú moderné závody po celom svete.

TOP