KONTAKT

Po – Pia: 07:30 – 15:30

Donská 1, 058 01 Poprad
+421 918 570 828
info@lotosan.sk

Univerzálna zrkadlová skrinka EXTRA 60 cm

409.00 

Závesná skrinka 60 cm, so zrkadlovými dvierkami a bokmi a LED osvetlením. Skrinka je vybavená praktickou zásuvkou aj 2 sklenenými policami s nastaviteľnou výškou.

2 roky záruka na produkt | LOTOSAN Kúpeľne a interiér

Led osvetlenie | LOTOSAN Kúpeľne a interiér

Dvierka s funkciou Soft Close | LOTOSAN Kúpeľne a interiér

Popis

Zrkadlová jednodverová závesná skrinka si nájde svoje miesto v každej, aj menšej kúpeľni. Praktické riešenie 2 v 1 vám v kúpeľni poskytne skvelý odkladací priestor v kombinácii so zrkadlom a osvetlením. 

Svojou šírkou 60 cm, dvierkami so szrkadlom na oboch stranách aj zrkadlovými bočnými stenami opticky zväčší vašu kúpeľňu. Určite oceníte vnútorné usporiadanie s 2 sklenenými policami s nastaviteľnou výškou a praktickú zásuvku vo vnútri.

Skrinka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s modernou technológiou povrchovej úpravy, ktorá výrazne zvyšuje odolnosť voči teplote, vlhkosti a chemikáliám. Pánty majú funkciu tichého dovierania. Vnútro skrinky v elegantnej šedej farbe len podčiarkne jej eleganciu.

Ďalším bonusom je integrované osvetlenie – LED panel s neutrálnou farbou svetla 4000 K.

Skrinka je dodávaná v 1 kuse, čiže hneď po rozbalení je možné ju zavesiť a používať, čím ušetríte čas aj starosti so skladaním nábytku.

Na tento produkt poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Ďalšie informácie

Šírka

Výška

Hĺbka

Materiál