KONTAKT

Po – Pia: 07:30 – 15:30

Donská 1, 058 01 Poprad
+421 918 570 828
info@lotosan.sk

Univerzálna zrkadlová skrinka MID 120 cm

449.00 

Dvojdverová závesná skrinka so šírkou 120 cm, so zrkadlovými dvierkami a bokmi. Skrinka je vybavená 4 výškovo nastaviteľnými sklenenými policami a praktickou zásuvkou vo vnútri.

Dvierka s funkciou Soft Close | LOTOSAN

Popis

Zrkadlová dvojdverová závesná skrinka si nájde svoje miesto v každej kúpeľni. Praktické riešenie 2 v 1 vám v kúpeľni poskytne skvelý odkladací priestor v kombinácii so zrkadlom. 

Svojou šírkou 120 cm, dvierkami so zrkadlom na vonkajšej aj vnútornej strane aj zrkadlovými bočnými stenami opticky zväčší vašu kúpeľňu. Určite oceníte vnútorné usporiadanie s 4 sklenenými policami s nastaviteľnou výškou a praktickú zásuvku vo vnútri.

Skrinka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s modernou technológiou povrchovej úpravy, ktorá výrazne zvyšuje odolnosť voči teplote, vlhkosti a chemikáliám. Pánty majú funkciu tichého dovierania. Vnútro skrinky v elegantnej šedej farbe len podčiarkne jej eleganciu.

Skrinka je dodávaná v 1 kuse, čiže hneď po rozbalení je možné ju zavesiť a používať, čím ušetríte čas aj starosti so skladaním nábytku.

Na tento produkt poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Ďalšie informácie

Šírka

Výška

Hĺbka

Materiál