Vrchná závesná skrinka GALA 70 cm

165,00 

závesná skrinka nad práčku s 2 dvierkami s 2 výškovo nastaviteľnými poličkami a ďalšou otvorenou policou v dolnej časti, úchyty kovové vo farbe chróm

2 roky záruka na produkt | LOTOSAN Kúpeľne a interiérDvierka s funkciou Soft Close | LOTOSAN Kúpeľne a interiér

Katalógové číslo: DN6744 Kategórie: , , ,

Popis

Vrchná závesná skrinka GALA so šírkou 70 cm je jednou z noviniek roka 2019! Skrinka obsahuje 2 dvierka vybavené 2 poličkami s nastaviteľnou výškou a ďalšou otvorenou poličkou v dolnej časti. Systém dovierania Soft Close zabezpečuje jednoduchú a tichú manipuláciu. Dizajnový a elegantný vzhľad dotvárajú kovové chrómové držadlá. Predná a bočná strana skrinky je lakovaná vysoko lesklým náterom, ktorý dodáva nábytku estetický lesk a zároveň ich robí veľmi ľahko čistiteľnými.

Rozmer

  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 97 cm
  • Hĺbka: 30,6 cm

 

PRÍKLADY ROZMIESTNENIA

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Kvalita kúpeľňového nábytku LOTOSANVonkajšie časti a korpus nábytku LOTOSAN je vyrobený vákuovou lisovacou technikou. Základom je vysoko kvalitná MDF doska s povrchovou úpravou vysoko lesklým polymérovým filmom. Vďaka tomu je nábytok LOTOSAN odolný voči škvrnám a ľahko sa udržiava čistý.

 

SYSTÉM DOVIERANIA SOFT CLOSE

Dvierka s funkciou Soft Close | LOTOSANDvierka na skrinke sú vybavené technológiou Soft Close, ktorý spomaľuje dovieranie. Dvierka sa vďaka tomu šetria a majú dlhšiu životnosť.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Špecialne upravený povrch skrinky je odolný voči vlhkosti.

 

 

Ďalšie informácie

Značka

Séria

Šírka

Výška

Hĺbka

Hmotnosť

Farba

Na stiahnutie

TOP