Asymetrický sprchovací kút AVANT

478,80 

Univerzálny asymetrický sprchovací kút vyrobený zo 6 mm hrubého priehľadného skla (dvierka) a 5 mm hrubého priehľadného skla (steny), v chrómovom prevedení, s magnetickým dovieraním dverí a možnosťou regulácie horných a dolných pojazdov, a tiež regulácie šírky v profile pri stene.

5 rokov záruka na produkt | LOTOSAN Kúpeľne a interiérPovrchová úprava skla sprchovacieho kútu | LOTOSAN Kúpeľne a interiér

 

Katalógové číslo: LKA10080 Kategórie: , , ,

Popis

Novinky 2019! Asymetrický sprchovací kút AVANT v sebe spája moderný dizajn s minimalistickými tvarmi a dokonalou funkcionalitou. Obohatí interiér každej, modernej kúpeľne. Dvojkrídlové dvere s výškou 190 cm sú vyrobené zo 6 mm hrubého priehľadného skla, steny sprchovacieho kútu majú 5 mm hrubé číre sklo. Chrómové prevedenie vyzdvihne elegantný štýl kútu s magnetickým dovieraním dverí a možnosťou regulácie šírky v profile pri stenách. Horné aj dolné pojazdy sú regulovateľné.

Kút je možné osadiť ako pravý aj ľavý, vďaka čomu je univerzálny a variabilný.  Vďaka povrchovej úprave EASY CLEAN sa na skle zachytáva menej nečistôt, vodného kameňa či zvyškov mydla a ľahšie sa tak urdžiava žiarivo čistý. K ľahkej údržbe napomáha aj skryté upevnenie úchytov z vnútornej strany dverí.

 

lotosan-kut-avant-dizajn

 

Záruka 5 rokov

Viac inforácií nájdete v záručnom liste tovaru

Easy Clean

Vďaka povrchovej úprave sa sklo ľahšie čistí a má dlhšiu životnosť

TOP