Skrinka pod umývadlo / dosku LATERN 90 cm

355,00 395,00 

Skrinka so šírkou 90 cm, s 2 plne výsuvnými zásuvkami vybavenými Soft Close systémom pre tiché a jemné dovieranie zásuviek. Dostupná v 2 farebných prevedeniach – biela lesklá a antracit lesklá. Skrinky Latern je možné umiestniť pod umývadlo alebo pod dosku. 

Súčasťou balenia je aj nábytkový polosifón a kovové úchyty v matnej čiernej farbe. 

Umývadlo a batéria nie je súčasťou produktu. Skrinka je bez nôh, kovové nohy v matnej čiernej farbe si, v prípade záujmu, môžete doobjednať. Pred nákupom sa oboznámte s technickými nákresmi a popisom nižšie.

Zásuvka s funkciou Soft Close | LOTOSAN

Biela leskláBiela leskláBiela leskláAntracit leskláAntracit leskláAntracit lesklá
Vymazať
Katalógové číslo: Latern90 Kategórie: , , , ,

Popis

Kúpeľňový nábytok s nádychom retro štýlu. Séria Latern zaujme nielen svojim dizajnom ale aj kvalitným prevedením. Skrinka pod umývadlo s 2 zásuvkami ukryje všetky potrebné veci a vďaka plnému výsuvu máte k veciam vždy pohodlný prístup. Soft Close systém sa postará o tiché a pomalé dovieranie oboch zásuviek. Eleganciu a pôvab dodávajú skrinkám Latern aj kovové úchyty v matnej čiernej farbe.

Podľa vašich predstáv

Kúpeľňový nábytok zo série Latern je možné doplniť štýlovými kovovými nohami so zaobleným koncom, ktoré perfektne ladia s úchytmi zásuviek a vytvoria zaujímavý dizajn kúpeľňovej skrinky. Skrinky série Latern môžete umiestniť nielen pod nábytkové umývadlo série Mayla, ale aj pod dosku. Vďaka tomu si môžete vyberať z bohatej ponuky umývadiel na dosku a získať aj extra odkladací priestor okolo umývadla.

Séria Latern ponúka skrinky pod umývadlo s 1 alebo 2 zásuvkami a doplniť ich môžete aj vysokou bočnou skrinkou

Špecifikácia kúpeľňovej skrinky: 

  • 2 zásuvky so Soft Close systémom (zásuvky bez organizéra)
  • plne výsuvné zásuvky
  • nábytkový polosifón v balení
  • kovové úchyty v matnej čiernej farbe
  • 2 farebné prevedenia:  biela lesklá a antracit lesklá
  • šírka: 90 cm
  • výška: 64 cm
  • hĺbka: 45,6 cm
  • dostupná aj v šírke 70 cm alebo vo variante s 1 zásuvkou

Ďalšie informácie:

 

PRÍKLADY ROZMIESTNENIA

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Kvalita kúpeľňového nábytku LOTOSANVonkajšie časti a korpus nábytku LOTOSAN je vyrobený vákuovou lisovacou technikou. Základom je vysoko kvalitná MDF doska s povrchovou úpravou vysoko lesklým polymérovým filmom. Vďaka tomu je nábytok LOTOSAN odolný voči škvrnám a ľahko sa udržiava čistý.

 

SYSTÉM DOVIERANIA SOFT CLOSE

Zásuvka s funkciou Soft Close | LOTOSANZásuvky na skrinke sú vybavené technológiou Soft Close, ktorý spomaľuje dovieranie zásvuky. Zásuvka sa vďaka tomu šetrí a má dlhšiu životnosť.

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Séria

Šírka

Výška

Hĺbka

Farba

,

Na stiahnutie

TOP